Idea Dark

Idea Dark

Model: Impregnace
Dostupnost:
Skladem
Cena: 984,48 Kč Bez daně: 813,62 Kč

Dostupné varianty:

Popis

Je ideální pro impregnaci leštěného i surového povrchu žuly, mramoru, ... Je specifická pro impregnování tmavého a černého kamene. Prohlubuje barvu materiálu, umí zamaskovat škrábance, chyby a nedostatky tmavého a černého kamene. Dobře proniká do materiálu, nevytváří na povrchu film, dovoluje materiálu "dýchat" a zabraňuje jeho zvětrávání. Je vhodná pro impregnaci vnějších i vnitřních povrchů a je odolná vůči vodě, špíně a UV záření. Vsakuje hluboko do kamene a působí také jako prevence proti tvoření plísní.

Použití na: tmavý a černý kámen

Návod k použití: povrch musí být před aplikaci čistý, suchý a nesmí obsahovat soli, které zhoršují absorbování přípravku do materiálu. Přípravek se aplikuje za pomoci, hadry, štětce, válečku nebo rozprašovače. Aplikujte takové množství, jaké je třeba k úplnému napuštění kamene. Po 10 - 15 minutách odstraňte suchým hadrem nevsáklé zbytky z povrchu.

Doporučení: na aplikaci doporučujeme štětec, který dobře napomáhá k pronikání chemie do kamene. Povrch se doporučuje natírat pokud kámen vsakuje.
Pro více savé materiály doporučujeme po 1 hod. udělat druhý nátěr. Impregnovaný povrch je třeba nechat bez jakýchkoliv zásahů alespoň 24 hod.

Efekt: zvýrazňuje barvy materiálu

Dávkování: produkt se používá v neředěném stavu

Spotřeba: 1 litr/5 – 25 m2 podle materiálu

Podobné zboží