Čistící prostředky

Řadit podle:
Zobrazit:
 • Bert 27
  Koncentrovaný čistič na bázi kyselin důkladně čistí kámen od každého organického a neorganického znečištění a rzi. Použití na: žulu, keramiku, gress, neleštěný mramor, čištění kamene po stavbě (odstraňuje cementové nánosy na kameni a částečně rez) Upozornění: Nepoužívat na leštěné mr..
  Koncentrovaný čistič na bázi kyselin důkladně čistí kámen od každého organického a neorganického zne...
  Bez DPH: 469,29 Kč 567,84 Kč
 • Ultra Stripper
  Koncentrovaný saponát na hloubkové mytí kamene s vysokou účinností na silné a staré znečištění Použití na: mramor, žulu, syenit, travertin, břidlici, opuku, onyx, aglomeráty z přírodních kamenů Návod k použití: na běžné mytí: 1 lžíce přípravku na 1 litr vody. Při větším znečiště..
  Koncentrovaný saponát na hloubkové mytí kamene s vysokou účinností na silné a staré znečištění Použití...
  Bez DPH: 455,87 Kč 551,60 Kč
 • L&L
  Čistič a leštič v jednom, nejjednodušší čištění dlažeb a hrobů, kde v jednom momentě současně dochází k čištění a leštění, při současném posilování kamene. Použití na: mramor, žulu, umělý kámen&nbs..
  Čistič a leštič v jednom, nejjednodušší čištění dlažeb a hrobů, k...
  Bez DPH: 213,82 Kč 258,72 Kč
 • Lem 3
  Koncentrovaný saponát na hloubkové mytí kamene s vysokou účinností na silné a staré znečištění. Použití na: mramor, žulu, syenit, travertin, břidlici, opuku, onyx, aglomeráty z přírodních kamenů. Návod k použití: na běžné mytí: 1 lžíce přípravku na 1 litr vody. Při větším znečiš..
  Koncentrovaný saponát na hloubkové mytí kamene s vysokou účinností na silné a staré znečištění. Použit...
  Bez DPH: 208,26 Kč 252,00 Kč
 • Mangia Ruggine
  Vysoce kvalitní odstraňovač rzi! Jelikož není na kyselé bázi, jeho aplikace je možná i na leštěných mramorech bez poškození lesku. Použití na: přírodní kámen Návod k použití: přípravek naneste n..
  Vysoce kvalitní odstraňovač rzi! Jelikož není na kyselé bázi,&nbs...
  Bez DPH: 527,60 Kč 638,40 Kč
 • Mangia Macchia
  Produkt na odstranění a vyčištění skvrn z kamene (olej, mastnota, káva, skvrna od kečupu...). Použití na: mramor, žulu, cotto, přírodní a umělý kámen, beton a nasákavé materiály. Návod k použití: do přípravku&..
  Produkt na odstranění a vyčištění skvrn z kamene (olej, mastnota, káva...
  Bez DPH: 544,26 Kč 658,56 Kč
 • Crystal Clean sprej
  Čistící sprej na bázi tenzidů a alkoholů, neobsahuje kyseliny, zásady a ani fosfáty. Rychle schne a účinně odstraňuje lehká znečištění, tukové a olejové filmy na leštěných a glazovaných plochách z přírodního, umělého kamene a na keramických površích. Na očištěných plochách nevytváří šmouhy. ..
  Čistící sprej na bázi tenzidů a alkoholů, neobsahuje kyseliny, zásady a ani fosfáty. Rychle schne a ú...
  Bez DPH: 333,22 Kč 403,20 Kč
 • Čistící pasta - ODMAŠŤOVAČ
  Čistící pasta na bázi směsi rozpouštědel a absorpčních látek je určená k odstraňování olejů, vosků, tuků a zbarvení na okrajových zónách po tmelení.   ..
  Čistící pasta na bázi směsi rozpouštědel a absorpčních látek je určená k odstraňování olejů, vosků, tuk...
  Bez DPH: 437,36 Kč 529,20 Kč
 • Trojitý efekt rozprašovač
  Impregnačno-čistící sprej je určen k pravidelnému čištění lehkého znečištění, k péči a ochraně nasákavých, jemně broušených a leštěných přírodních i umělých kamenů. Má čistící, impregnační a leštící efekt. ..
  Impregnačno-čistící sprej je určen k pravidelnému čištění lehkého znečištění, k péči a ochraně nasákavých...
  Bez DPH: 441,80 Kč 534,58 Kč