Čističe pro domácí použití

Řadit podle:
Zobrazit:
 • B - Vetro Camino Grill
  POVRCHY: komínové sklo, kamna, krby, grily. VLASTNOSTI: vysoce alkalický odmašťovač pro hloubkové a rychlé čištění mastnoty, karbonizovaných zbytků nečistot, sazí. Aktivní pěna s vysokou přilnavostí zvyšuje účinnost chladu i na svislých površích a zmizí několik minut po aplikaci, díky čemuž je op..
  POVRCHY: komínové sklo, kamna, krby, grily. VLASTNOSTI: vysoce alkalický odmašťovač pro hloubkové a ry...
  Bez DPH: 309,34 Kč 374,30 Kč
 • B-3 Action Doccia
  POVRCHY: sprchový box, sklo a zrcadla, ocelové prvky, baterie, keramika, vnější skla VLASTNOSTI: výborný odstraňovač vodního kamene, důkladně čistí a pravidelné používání oddaluje jeho tvorbu. Aplikován na sprchový kout poskytuje vlastnosti proti pádu. Důkladně dezinfikujte. Je také určen k čiště..
  POVRCHY: sprchový box, sklo a zrcadla, ocelové prvky, baterie, keramika, vnější skla VLASTNOSTI: výbor...
  Bez DPH: 367,10 Kč 444,19 Kč
 • B-3 Action Inox
  POVRCHY: nerezové chladničky, digestoře, pracovní desky, varné desky. VLASTNOSTI: rychle odstraňuje mastnotu a otisky prstů a zanechává povrchy lesklé a chráněné. Vytváří bariéru proti nečistotám a usnadňuje jejich odstranění s efektem Easy-Clean. Rychle schne bez zanechávání šmouh. JAK POUŽÍT..
  POVRCHY: nerezové chladničky, digestoře, pracovní desky, varné desky. VLASTNOSTI: rychle odstraňuje ma...
  Bez DPH: 260,74 Kč 315,50 Kč
 • B-Clean Inox
  POVRCHY: nerezové povrchy jako chladničky, digestoř, pracovní desky, varné desky. VLASTNOSTI: produkt s kyselým pH, který odstraňuje mastnotu, otisky prstů a skvrny od vodního kamene z nerezových povrchů. Rychle schne bez zanechávání šmouh a bez pěny. Produkt s nízkým obsahem VOC (směrnice 2010/7..
  POVRCHY: nerezové povrchy jako chladničky, digestoř, pracovní desky, varné desky. VLASTNOSTI: produkt ...
  Bez DPH: 181,88 Kč 220,08 Kč
 • B-Energy Power
  POVRCHY: produkt lze aplikovat na kovy (železo, ocel, hliník atd.), plastové lamináty, nábytek a dřevo, mramor, kameny, keramiku a všechny omyvatelné povrchy. VLASTNOSTI: důkladně čistí a odmašťuje bez poškození povrchů. Může se použít na tkaniny bez ovlivnění barvy. Ideální produkt pro odstraňov..
  POVRCHY: produkt lze aplikovat na kovy (železo, ocel, hliník atd.), plastové lamináty, nábytek a dřevo, m...
  Bez DPH: 309,34 Kč 374,30 Kč
 • B-GTX
  POVRCHY: porcelánová kamenina, keramika, skleněná mozaika, žula, klinker, terakota. VLASTNOSTI: důkladně čistí a odmašťuje spáry bez ovlivnění barvy. Přípravek vhodný pro přípravné čištění pro následné ochranné ošetření přípravkem B-PRO JOINT (Kód. P114). JAK POUŽÍT: nastříkejte přípravek na o..
  POVRCHY: porcelánová kamenina, keramika, skleněná mozaika, žula, klinker, terakota. VLASTNOSTI: důklad...
  Bez DPH: 336,55 Kč 407,23 Kč
 • B-Sanychlor
  POVRCHY: pro vnitřní nebo vnější použití na povrchy z mramoru, žuly, kamene, omítky, betonu, terakoty, keramiky, skla. VLASTNOSTI: aktivní pěna, která se snadno oplachuje, působí přímo na skvrnu a koncentruje čistící účinek. Dezinfekce. JAK POUŽÍT: přípravek nastříkejte na skvrnu ze vzdálenost..
  POVRCHY: pro vnitřní nebo vnější použití na povrchy z mramoru, žuly, kamene, omítky, betonu, terakoty, ke...
  Bez DPH: 315,17 Kč 381,36 Kč
 • B-27 Exxtra
  POVRCHY: žula, terakota, keramika, porcelánová kamenina, klinker, porfyr, nelesklý přírodní kámen, povrchy nenapadnutelné kyselinami. VLASTNOSTI: důkladné mytí velmi znečištěných podlah, odstraňování zbytků cementu, odstraňování lepidla z terakotových dlaždic, čištění betonových, cihlov..
  POVRCHY: žula, terakota, keramika, porcelánová kamenina, klinker, porfyr, nelesklý přírodní kámen, p...
  Bez DPH: 421,53 Kč 510,05 Kč
 • B-Lem3 Exxtra MG
  POVRCHY: mramor, žula, beton, aglomeráty a přírodní kameny. VLASTNOSTI: superkoncentrovaný silný čistič s vysokým odmašťovacím účinkem pro mimořádné čištění všech povrchů odolných vůči vysoce alkalickým mytím, jako je mramor, žula, cement, aglomeráty a přírodní kámen. Vhodné pro základní mytí, př..
  POVRCHY: mramor, žula, beton, aglomeráty a přírodní kameny. VLASTNOSTI: superkoncentrovaný silný čisti...
  Bez DPH: 367,10 Kč 444,19 Kč
 • B-Natural Wax
  POVRCHY: mramor, žula, přírodní kameny, mramor-cement, mramor-pryskyřice. VLASTNOSTI: opravitelný podlahový vosk, který dodává ošetřeným povrchům teplý a zrcadlový tón. Odolný vůči mytí s neutrálními čistícími prostředky. JAK POUŽÍT: ujistěte se, že ošetřovaný povrch je čistý (pro běžné čištěn..
  POVRCHY: mramor, žula, přírodní kameny, mramor-cement, mramor-pryskyřice. VLASTNOSTI: opravitelný podl...
  Bez DPH: 400,42 Kč 484,51 Kč
 • B-Super Cleaner
  POVRCHY: porcelánová kamenina, klinker, mramor, keramika, žula, linoleum. VLASTNOSTI: čistící prostředek na vodní bázi vhodný pro hloubkové, rychlé a účinné odmaštění všech omyvatelných povrchů citlivých na kyselé nebo silně zásadité látky. Ideální pro čištění po pokládce a pro odstraňování nejod..
  POVRCHY: porcelánová kamenina, klinker, mramor, keramika, žula, linoleum. VLASTNOSTI: čistící prostřed...
  Bez DPH: 579,26 Kč 700,90 Kč
 • B-Wash and Polish
  POVRCHY: mramor, keramika, parkety, terakota. VLASTNOSTI: směs vosků a čistících prostředků jej předurčuje pro pravidelnou údržbu podlah, respektuje povrchy a nezanechává šmouhy. Oživuje přirozenou barvu ošetřených povrchů a chrání je před pošlapáním. Díky nízkopěnivému složení je vhodný pro použ..
  POVRCHY: mramor, keramika, parkety, terakota. VLASTNOSTI: směs vosků a čistících prostředků jej předur...
  Bez DPH: 309,34 Kč 374,30 Kč
 • B-Water Block
  POVRCHY: mramor, žula, přírodní kameny, terakota, odhalené cihly. VLASTNOSTI: dlouhotrvající ošetření s „PERLOVÝM EFEKTEM“ a vynikajícími vodoodpudivými vlastnostmi bez změny přirozeného vzhledu povrchů. Nebrání transparenci materiálů. Není ovlivněno vystavením UV záření. Ochranný účinek usnadňuj..
  POVRCHY: mramor, žula, přírodní kameny, terakota, odhalené cihly. VLASTNOSTI: dlouhotrvající ošetření ...
  Bez DPH: 1 003,83 Kč 1 214,64 Kč
 • B-Wax Glossy MG
  B- LESKLÝ VOSK MG Samoleštící vosk na podlahy s příjemnou vůní, vhodný pro mramorové a žulové kamenné podlahy, zanechává jednotný a lesklý vzhled. Na vodní bázi, snadno se aplikuje a má efekt snadného čištění. Ideální pro prostředí s vysokým provozem. Efekt: lesklý Jak p..
  B- LESKLÝ VOSK MG Samoleštící vosk na podlahy s příjemnou vůní, vhodný pro mramorové a žulové kamenné ...
  Bez DPH: 791,41 Kč 957,60 Kč
 • B-Xtreme HD Cleaner MG
  Odstraňuje mastnotu a odolné nečistoty různého druhu. Vhodné k čištění po pokládce, k odstranění nečistot na stavbě. Ideální pro přípravu povrchů před aplikací ochranných prostředků. Účinné při odstraňování ošetření i v případě nadměrné a nesprávné aplikace. Vhodné pro odparafinování metalických vos..
  Odstraňuje mastnotu a odolné nečistoty různého druhu. Vhodné k čištění po pokládce, k odstranění nečistot...
  Bez DPH: 579,26 Kč 700,90 Kč