Ochranné nátěry

Řadit podle:
Zobrazit:
 • Idea Black
  IDEA BLACK je ochranný přípravek s obsahem černého barviva, který je určen pro výrazné ztmavení černých a tmavých hornin. Je určený pro povrchovou úpravu obkladů, dlažeb a jiných výrobků z kamene. Působí proti pronikání vody, oleje, potravinových mastnot a vlhkosti. Má vynikající v..
  IDEA BLACK je ochranný přípravek s obsahem černého barviva, který je určen pro výrazné ztmavení čern...
  Bez DPH: 1 982,68 Kč 2 399,04 Kč
 • Idea Dark
  Je ideální pro impregnaci leštěného i surového povrchu žuly, mramoru, ... Je specifická pro impregnování tmavého a černého kamene. Prohlubuje barvu materiálu, umí zamaskovat škrábance, chyby a nedostatky tmavého a černého kamene. Dobře proniká do materiálu, nevytváří na povrchu film, ..
  Je ideální pro impregnaci leštěného i surového povrchu žuly, mramoru, ... Je specifická pro impregnování ...
  Bez DPH: 813,62 Kč 984,48 Kč
 • Idea GOLD
  Ochranná impregnace proti vodě, olejům, tukům a tekutinám, na bázi nanotechnologie. Chrání žulové a mramorové povrchy před různými skvrnami. Odolnost vůči kyselým deštěm a silným zásadám, nemění..
  Ochranná impregnace proti vodě, olejům, tukům a tekutinám, na bázi&nbs...
  Bez DPH: 760,86 Kč 920,64 Kč
 • Idea HP
  Ochranná impregnace proti vodě a olejům, pro použití na fasády, stoly, kuchyňské pulty, parapety, ... Nemění původní vzhled materiálu a dovoluje materiálu "dýchat". Použití na: přírodní a ..
  Ochranná impregnace proti vodě a olejům, pro použití na fasá...
  Bez DPH: 1 471,74 Kč 1 780,80 Kč
 • Idea XC
  Ochranná impregnace proti vodě a olejům, pro použití na fasády, stoly, kuchyňské pulty, parapety, ... Vytváří tzv. "Mokrý efekt", tj. zvýrazňuje barvu povrchu a dovoluje materiálu "dýchat"...
  Ochranná impregnace proti vodě a olejům, pro použití na fasá...
  Bez DPH: 458,18 Kč 554,40 Kč
 • Strong 2000
  Zpevňující prostředek kamene s impregnačními schopnostmi. Ošetřený materiál se stává odolný vůči vodě, mastnotám a povětrnostním vlivům. Současně se zpevní povrch. Dovoluje materiálu dýchat. Použit..
  Zpevňující prostředek kamene s impregnačními schopnostmi. Ošetřený mat...
  Bez DPH: 777,52 Kč 940,80 Kč
 • Grezzo
  Výrobek je oživující prostředek používaný ke zvýšení zabarvení materiálu. Jeho složení také zvyšuje odolnost proti pronikání kapalin a umožňuje materiálu dýchat, zanechává zbytkovou vlhkost venku, aniž by vytvářel nevzhledný film.‎ Impregnace se používá na mramor, žulu a jiný přírodní kámen, v..
  Výrobek je oživující prostředek používaný ke zvýšení zabarvení materiálu. Jeho složení také zvyšuje od...
  Bez DPH: 1 435,64 Kč 1 737,12 Kč
 • Antigraffiti Strip Vapor
  Nejlepší přípravek pro napuštění fasády impregnační a ochrannou vrstvou proti sprejerům. Po jeho aplikaci lze nápisy a nečistoty velmi snadno setřít a vyčistit. Přípravek je ekologický a působí současně jako hydrofobní ochrana materiálu. Přípravek je paropropustný, tzn. dovoluje materi..
  Nejlepší přípravek pro napuštění fasády impregnační a ochrannou vrstvou proti sprejerům. Po jeho aplik...
  Bez DPH: 566,48 Kč 685,44 Kč
 • Block D70 ECO+
  Speciální, vysoce kvalitní ochrana povrchu před vodou a olejem, určená pro vnitřní a venkovní použití. Dovoluje materiálu "dýchat" a zvýrazňuje barvu kamene. Impregnace je speciálně vhodná pro kuchyňské a koupelnové desky, je hygienicky nezávadná. Použití na: přírodní a u..
  Speciální, vysoce kvalitní ochrana povrchu před vodou a olejem, určená pro vnitřní a venkovní použití.&nb...
  Bez DPH: 422,08 Kč 510,72 Kč
 • Prohlubovač barvy Super AKEMI
  Speciální impregnační produkt, který proniká do pórů kamene a reaguje s křemičitou složkou. Prohlubuje barvu a strukturu jemně broušených a leštěných povrchů a podporuje lesk. Nežloutne, nevytváří žádný povlak, nezapáchá, je velmi dobře odolný vůči povětrnostním vlivům a zachovává prodyšnost k..
  Speciální impregnační produkt, který proniká do pórů kamene a reaguje s křemičitou složkou. Prohlubuje...
  Bez DPH: 643,12 Kč 778,18 Kč
 • Prohlubovač barvy kamene AKEMI
  Speciální impregnační produkt pronikající hluboko do pórů kamene, přičemž reaguje s křemičitou složkou kamene a prohlubuje jeho barevnou strukturu bez zvýšení lesku. Výrazně snižuje absorpci vody, nevytváří povlak, nežloutne, nezapáchá. Ošetřené plochy si zachovávají prodyšnost. Po vytvrzení..
  Speciální impregnační produkt pronikající hluboko do pórů kamene, přičemž reaguje s křemičitou složkou ka...
  Bez DPH: 925,53 Kč 1 119,89 Kč
 • Anti-Skvrna NANO AKEMI
  Používá se jako ochrana před nečistotami rozpustnými ve vodě, tucích a olejích. Vhodný k ošetření leštěných, broušených nebo drsných povrchů z mramoru, vápence, žuly, ruly, porfyru, cotta, terrazza, neglazovaných dlaždic a podobně. Jeho specifické aplikace zahrnují kuchyňské podlahy, kuchyňské..
  Používá se jako ochrana před nečistotami rozpustnými ve vodě, tucích a olejích. Vhodný k ošetření lešt...
  Bez DPH: 402,64 Kč 487,20 Kč
 • Impregnace kamene AKEMI
  Zachovává prodyšnost kamene, snižuje absorpci vody a nečistot do struktury. Nemění barevný odstín. Vhodná pro leštěné, broušené nebo drsné povrchy z mramoru, vápence, žuly, ruly, porfyru, terrazza, neglazovaných keramických dlaždic. ..
  Zachovává prodyšnost kamene, snižuje absorpci vody a nečistot do struktury. Nemění barevný odstín. ...
  Bez DPH: 576,20 Kč 697,20 Kč